سوالات متداول

خیر برای ثبت سفارش لازم است بر روی سایت یک حساب کاربری داشته باشید با استفاده از لینک زیر می توانید حساب کاربری جدید ایجاد نمائید.

https://emarket.af/my-account/?action=register

برای خرید از ای مارکت پس از ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری خود، کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید، سپس برای تکمیل سفارش، اطلاعات گیرنده سفارش و آدرس خود را وارد‌نمایید، پس از انتخاب روش و زمان ارسال، نحوه پرداخت خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را تکمیل کنید.

برای معلومات درباره نحوه خرید به لینک زیر مراجعه فرمائید.

https://emarket.af#

بله در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس الویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.

خیر، پس از ثبت نهایی سفارش امکان هیچ‌گونه تغییر در سفارش وجود نخواهد داشت.

برای لغو سفارش تان به بخش خدمات ایی مارکت تماس بگیرید، همکاران ما راهنمایی‌ها و اقدامات لازم برای انجام درخواست شما را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

در حال حاضر این امکان فقط برای کاربران شهر هرات امکان‌پذیر می‌باشد و در هنگام تحویل کالا می‌توانند مبلغ سفارش را به صورت نقد تسویه نمایند.

اگر در شهر هرات هستید در هنگام ثبت سفارش می‌توانید روز و بازه تحویل سفارش خود را طبق جدول مشخص‌شده در سایت ای مارکت انتخاب نمایید و سفارش طبق بازه انتخاب شده برای شما ارسال خواهد‌شد. ارسال سفارش سایر شهر‌ها از طریق پست صورت می‌گیرد که در هنگام سفارش زمان تحویل کالا به پست مشخص می‌شود، سفارش شما طی 2 تا 5 روز کاری پس از تحویل سفارش به پست، به دست شما می‌رسد.

بله شما می توانید از نمایندگی های ایی مارکت ولایت هرات (مجتمع تجاری الماس شرق) و دیگر ولایات خرید حضوری داشته باشید. برای معلومات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

ارسال سفارش برای ولایاتی از جمله غور، بادغیس و غیره شامل هزینه کمی می گردد.

بله، شما تا 3 روز پس از تحویل کالا می‌توانید سفارش یا کالای خود را بازگردانید، توجه داشته باشید پس از 7 روز امکان بازگرداندن کالا وجود ندارد. البته پلمپ کالا نباید در مدت این ۷ روز باز شده باشد.

برای عودت وجه ابتدا باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید، راهنمایی‌های لازم از طرف تیم پشتیبانی به شما داده خواهد‌شد. در صورت لغو سفارش طی 1 تا 3 روز کاری پول به حساب شما واریز خواهد شد در صورت برگرداندن کالا، 2 تا 5 روز پس از دریافت کالا توسط انبار مبلغ سفارش به حساب شما برگردانده خواهد‌شد.